Rękodzieło E+ spotkanie nr 24 – 07.02.2017

Dzisiaj będziemy pleść koszyczki, takie na Wielkanocny stół, albo do dekoracji. Przyniosłyśmy dużo reklam sklepowych, patyczki do szaszłyków, nożyk, klej i dużo chęci. Wszystkie jesteśmy ciekawe, jak to będzie, skoro to dla nas nowe wyzwanie.

Koszyczki są bardzo ładne, ale wymagające. Jadzia zdecydowała się na  indywidualne zajęcia. Było to zaskoczenie dla wszystkich, nawet dla Jadzi. Nie spodziewała się, że koszyczki będą powodowały takie zamieszanie. Wszystkie zrobimy wszystko, żeby w koszyczku zasiadło jajeczko. Najpierw robimy bazę, to takie patyczki z gazety. Potem tylko pleciemy i już gotowe. To nie takie proste zadanie, patyczek na krzyż, potem pod spód, następnie w górę albo w dół, a potem …Raatuuunkuuu, Jadziu jak to było??? Oczywiście pomoc jest natychmiastowa.

Reanimacja uratowała nasze niedokończone dzieło. Znowu możemy zacząć pleść swoją opowieść. Było pięknie, a będzie jeszcze i jeszcze, kiedy koszyczek będzie gotowy. Jesteśmy przekonane, że na kolejnym spotkaniu dokończymy nasze kolorowe prace.

W związku z tym prosimy przynieść pędzelek i szydełko. Nie zapomnijmy swoich rozpoczętych prac. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *