Rękodzieło E+ spotkanie nr 18-21 – 14-28.11.2016

Grupa samokształceniowa Rękodzieło E+ kontynuowała swoje założenia (cel i plan), które ustaliła na początku m-ca XI br. tj. wykonanie kolorowych prezentów z papierów i różnych ozdób dla osób chorych, samotnych i starszych.

Na naszych spotkaniach przygotowane zostały materiały, elementy, pudełka, ozdoby, które będą wykorzystane przy realizacji WOLONTARIACKIEJ AKCJI SPOŁECZNEJ w dniu 09.12.16 r. w godz. 10.00 – 13.30 w SEKTORZE 3 ul. Legnicka 65 we Wrocławiu w ramach DOLNOŚLĄSKIEGO FORUM WOLONTARIACKIEGO 2016. Uczestnicy (młodzież, dzieci, seniorzy) wspólnie będą wykonywać- pod kierunkiem trenerów-upominki świąteczne dla dzieci z hospicjum, seniorów z Domu Pomocy Społecznej itp. – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Nasze działania kontynuowałyśmy na spotkaniach w dniach 14, 16, 21, 28.11.2016. Na wszystkich zajęciach frekwencja dopisywała tak samo jak dobre nastroje. Nie zabrakło też miłej atmosfery.

Miło nam, że na nasz apel odpowiedziało tyle osób (razem możemy więcej). Efekty naszych wspólnych działań, pracy – przerosło nasze oczekiwania! Myślimy, że z tych spotkań będą wymierne korzyści nie tylko dla otoczenia ale również dla nas samych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *