Inter-Media E+ sprawozdanie wrzesień 2016

Chcemy nabyć umiejętności do perfekcyjnego posługiwania się komputerem w zakresie wykorzystywania wszelkich możliwości jakie umożliwia to narzędzie. Pod koniec sierpnia w wyniku dyskusji pojawiła się potrzeba jeszcze bardziej gruntownego poznania narzędzia jakim jest portal społecznościowy FACEBOOK.

Prowadzący: Mieliśmy trochę oddechu. Ograniczyliśmy swoje działania stricte do działań organizacyjnych. Poprosiliśmy bowiem o pomoc znacznie młodsze koleżanki z Fundacji Umbrella, które w ramach swoich godzin wolontariackich podjęły się wyszkolić nas gruntownie obszaru Facebooka. Ostatecznie jeszcze nie znamy się na wszystkim.

Uczestnicy: To był strzał w dziesiątkę. Znamy koleżanki z Umbrelli, więc atmosfera nie była stresująca. Zasób wiedzy szkolących jest olbrzymi. Poznaliśmy nowe pojęcia. Nauczyliśmy się je stosować w praktyce. Lajkujemy, czytamy wiadomości, zapraszamy znajomych, umiemy ich wynajdywać, zapraszać do grona znajomych i umieszczać informacje.

Koleżanki z Umbrelli potrafiły wyjaśnić wszystkie nie znane nam pojęcia i pokazać jak się i co można robić na przedmiotowym portalu społecznościowym. Można by powiedzieć – apetyt rośnie w miarę jedzenia… na wiedzę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *