Inter-Media E+ sprawozdanie sierpień 2016

Chcemy nabyć umiejętności do perfekcyjnego posługiwania się komputerem w zakresie wykorzystywania wszelkich możliwości jakie umożliwia skrzynka pocztowa Gmail oraz portal społecznościowy Facebook. W szczególności w sierpniu 2016 chcemy się nauczyć zakładania konta na Facebooku i poznać nowe pojęcie „fanpage” i inne.

Prowadzący: Słuchacze robią postępy, to nas niezmiernie cieszy. Słuchacze wychodzą z nowymi propozycjami zagadnień, które chcą poznać. W tym miesiącu nauczyliśmy się zakładać konto na Facebooku i poznaliśmy nowe pojęcie. Co to jest fanpage? Co polubimy? Kogo zaprosimy? Gdy nas zapraszają? Już wiemy.

Uczestnicy: Umiemy więcej i lepiej. Doskonaliliśmy zapisywanie się do harmonogramów udostępnianych na Dysku Google dla potrzeb E+. Prowadzący są cierpliwi i nie boimy się pytać. Liderzy grup ćwiczyli ujednolicenie formy sprawozdań z poszczególnych działań. Porządek na Dysku Googla i własnego komputera lepszy niż na święta w domu. Umawiamy się na wrzesień jak zwykle, ale w miarę możliwości, bo to dalej wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *