Inter-Media E+ sprawozdanie październik 2016

Chcemy nabyć umiejętności do perfekcyjnego posługiwania się komputerem w zakresie wykorzystywania wszelkich możliwości jakie umożliwia to narzędzie. Jak wyraziły się uczestniczki, że apetyt na wiedzę rośnie w miarę jej zdobywania w październiku ćwiczymy Facebooka i chcemy poznać go dogłębnie, a pomogą nam w tym koleżanki z Umbrelli.

Prowadzący: Jak we wrześniu zamieniliśmy się rolami. Z uczących się staliśmy się uczniami swoich młodszych koleżanek z Umbrelli, które profesjonalnie tłumaczyły, pokazywały i prowadziły warsztaty z posługiwania się Facebookiem.

Uczestnicy: Facebook na koniec października nie ma dla nas tajemnic. Przez cały miesiąc doskonaliliśmy wiedzę i umiejętności. Chwalimy się wiedzą z tego zakresu w gronie sąsiadów, gdy tylko nadarza się ku temu okazja. Szczycimy się pozyskaną wiedzą. Już myślimy co chcielibyśmy zgłębić w przyszłym roku. Przed nami DFW i w nim uczestniczyć będziemy. Zgłosimy swój akces do organizatorów DFW aby w ramach rozpowszechniania samokształcenia wśród seniorów zaprezentować działalność grupy Inter-Media w formie warsztatów podczas wizyt studyjnych w FAS. Nie wiemy na tą chwilę co pokarzemy na tych warsztatach , ale na pewno coś wymyślimy. Powoli hasło „apetyt na wiedzę niech zawsze będzie z nami” staje się nasza dewizą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *