Inter-Media E+ sprawozdanie czerwiec 2016

Chcemy podnieść na wyższy poziom umiejętności posługiwania się komputerem. W szczególności w czerwcu 2016, poprzez realne ćwiczenia chcemy poznać i nauczyć się posługiwać dalszymi dotychczas nieznanymi funkcjami dostępnymi w skrzynce pocztowej, aż do poznania wszystkich jej możliwości.

Prowadzący: Tak jak ostatnio idzie nam coraz lepiej. Słuchacze robią postępy, to nas niezmiernie cieszy. Odczuwamy satysfakcję z osiągniętych przez nich rezultatów. Musimy jednak na bieżąco na kolejnych zajęciach korygować i dostosowywać się do zmieniających się słuchaczy, do ich posiadanej i nabywanej wiedzy. Wpływa to na osiąganie założonych celów w wydłużającym się czasie. To jest trudne i wymaga doświadczalnego wypracowania odpowiedniej metodologii prowadzenia zajęć w takich warunkach.

Uczestnicy: Umiemy więcej i lepiej. Nareszcie mamy porządek w skrzynce pocztowej bo już nie dawaliśmy rady. Umiemy utrzymywać go (ten porządek) na bieżąco w miarę zachodzących zdarzeń. Oprócz coraz lepszych umiejętności nauczyliśmy się systematyki w obchodzeniu się z komputerem, co może również przełożyć się na inne sfery naszego życia i otoczenia w którym żyjemy. Umawiamy się na następny miesiąc jak zwykle, ale w miarę możliwości, bo to już wakacje. Może zaistnieją tam wtedy warunki i w zwykłej codzienności zabłyśniemy w otoczeniu, towarzystwie, posiadaną wiedzą i przede wszystkim umiejętnościami w przedmiotowym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *