Kulturalni E+ spotkanie nr 28 – 09.03.2017

Bohaterką marcowego wieczoru była Olga Lisiecka – pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie), 20-latka, studentką I roku pedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto prowadzi warsztaty wokalno-teatralne.Jest również założycielką amatorskiego zespołu wokalnego „Piętro Wyżej” oraz wokalistką zespołu poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej „Tym Bardziej”.

Gatunkiem, w którym czuje się najlepiej jest poezja śpiewana i piosenka aktorska, choć jest on jednym z trudniejszych, jakiego można się podjąć. Niedawno swoje kompozycje zaczęła aranżować na orkiestrę dętą. Od 2014 roku, po osiągnięciu najważniejszego  sukcesu, czyli zwycięstwa w Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, zaczęła współpracować z akompaniatorami, którzy towarzyszyli jej na scenie podczas wyżej wymienionego konkursu. Są to Jakub Krasowiak, grający zarówno na fortepianie, gitarze i kontrabasie oraz Wiktor Synowiec specjalizujący się w perkusji i instrumentach perkusyjnych. Koncertuja razem i założyli zespół pod nazwą „Tym Bardziej”,

Gospodarzem ostatniego wieczoru – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – był wybitny znawca tego gatunku piosenki Bogusław Sobczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *